Szkoła językowa Archer w Krakowie

Szkoła Języków Obcych Archer

Opinie naszych uczniów

Uczeń - stage 5, w szkole od kilku miesięcy - 2011, Kraków

Dodano: 09.10.2011

"Duże znaczenie dla mnie ma możliwość płatności miesięcznych i dobra lokalizacja. W szkole jest wesoło, sympatycznie a prowadzący są niezwykle kompetentni. Dobrze, że zajęcia są prowadzone w małych grupach. Bardzo dobrze czuję się tutaj na lekcjach, dobrze, że Nie zdarzają się sytuacje, że odzywają się tylko Ci, którzy potrafią lepiej mówić, każdy ma swoje pytania. jestem bardzo zadowolona!" 

Uczeń - stage 10/12, w szkole od dwóch lat

Dodano: 09.10.2012

"Wybrałem Archer ze względu na trzy rzeczy - metodę, terminy zajęć i lokalizację. W pełni akceptuję sposób prowadzenia zajęć, dzięki różnym lektorom Nie są one monotonne. Kontakt werbalny, konieczność permanentnej koncentracji i więcej ćwiczeń gramatycznych niż w Callanie to ogromne plusy. Wszystkich lektorów cenię za kompetencję, kulturę osobistą oraz zaangażowanie. Sugeruję, żeby od czasu do czasu odejść od metody Direct i przeprowadzić zajęcia w formie warsztatów Nie związanych tematycznie z programem podręcznika." 

Uczeń - stage 4, w szkole od dwóch lat (z przerwą) - 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Metody stosowanie w nauce Direct English pozwalają na szybkie przyswojenie słownictwa, rozwijają techniki konwersacji przy jednoczesnym rozeznaniu w gramatyce. Lekcje prowadzone są energicznie i intensywnie, tempo nie jest zaszybkie, a podczas gdy studenci mają problem ze zrozumieniem jakiejś konstrukcji gramatycznej, nauczyciele w prosty sposób potrafią je wytłumaczyć."

Uczeń - stage 8, w szkole od 21 miesięcy, 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Znajomości języka angielskiego ułatwia życie! Do Archer trafiłem przypadkiem, ale jestem bardzo zadowolony. Podoba mi się szybkie tempo nauki i pełna koncentracja na mówieniu. Sądzę jednak, że z czasem metoda może stać się nieco monotonna. Moim ulubionym lektorem jest Paul - na jego lekcjach nigdy Nie byłem zestresowany, zawsze mam dobre samopoczucie i odnoszę wrażenie, że on doskonale rozumie co to znaczy uczyć się języka obcego."

Uczennica - stage 8, w szkole od pół roku, 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Do wybrania Archer skłoniło mnie to, że nauczycielami są "Nativi". Polecam znajomym tę szkołę również ze względy na metodę. Doceniam możliwość osłuchania się z różnymi akcentami. Czekam na możliwość podjęcia nauki języka niemieckiego metodą Direct !"

Uczeń - poziom średniozaawansowany, w szkole od 2 lat, 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Język angielski jest mi potrzebny na co dzień, więc bardzo zależy mi na poprawie wymowy, wzbogaceniu słownictwa i właśnie tym się kierowałem szukają odpowiedniej szkoły. Każdy z lektorów ma swoje atuty które w danym kontekście i tematyce zajęć są bardziej lub mniej korzystne. Ale przecież chodzi właśnie o to, żeby wszystkiego spróbować i ćwiczyć w różnych sytuacjach. "

Uczeń - stage 7, w szkole od 9 miesięcy, 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Trafiłem do Szkoły Archer bo szukałem szkoły prowadzącej zajęcia metodą Direct English. Dobrze wybrałem, bo widzę znaczne postępy i jestem bardzo zadowolony. Szczerze mówiąc z każdym z lektorów lubię mieć zajęcia bo każdy z nich ma swój sposób. Mają różne sposoby tłumaczenia poszczególnych zagadnień na zajęciach. Są indywidualistami i dają 5 różnych obrazów języka. Często korzystam również z platformy e-learningowej Direct, pomimo braku zadań domowych, pozwala mi nadrobić ewentualne zaległości w domu. "

Uczennica - stage 10, w szkole od 1,5 roku, 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Zdecydowałam się sprawdzić Archer, bo spodobała m i się nazwa i strona internetowa. Przekonałam się, że metoda Direct jest jedyną sensową metodą bezpośrednią, zdecydowanie dużo lepsza od Callana. Chciałabym, żeby dodać do tematyki zajęć różnice pomiędzy amerykańskim a brytyjskim angielskim. Najbardziej lubię zajęcia z Martą ! Nie można więcej wnieść w zajęcia niż to co ona robi ! "

Uczeń - stage 6/7 w szkole od 10 miesięcy, 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Szukając szkoły językowej trafiłam do Archer bo miał najwięcej pozytywnych opinii w sieci. Wykładowcy są kompetentni, a atmosfera bardzo fajna. Odkąd się tu uczę, szybciej kojarze słówka, chociaż chciałbym więcej tematyki z życia wziętej. Świetny sposób prowadzenia zajęć! Zmiany lektorów są bardzo dobrym pomysłem, bo każdy z nich na swój własny, indywidualny sposób na wprowadzanie czegoś nowego. "

Uczeń - stage 3, w szkole od 4 miesięcy, 2011, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Wybrałem Archer bo znajduje się niedaleko od mojego miejsca pracy, poza tym spodobała mi się metoda stosowana w szkole. Chciałbym żeby rozdawano zagadnienia gramatyczne, szerzej je opisywano, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że to jest nie do końca zgodne z ideą metody. Podoba mi się, że tu uczę się myślec w języku angielskim, szczególnie czuję to na zajęciach u Gordona. Przyznaję, że najlepiej uczę się właśnie z nim. jest bardzo otwarty, rozmowny i wylewny co otwiera drogę do prowadzenia żywej konwersacji. wsłuchuje się w wypowiedzi i zadaje dodatkowe pytania co prowokuje ekspresję słowną. Pomaga i podpowiada przydatne słówka przy budowaniu obszernych wypowiedzi. "

30 Czerwca 2010, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Do Szkoły Archer uczęszczam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Zaczęłam nawet żałować że wcześniej nie wiedziałam o metodzie Direct i korzystałam z pomocy korepetytorów, przez co moje słownictwo było dość monotematyczne. Teraz na każdej lekcji poznaję nowe słówka nieraz wcale nie powiązane ze sobą, oraz ich różne zastosowanie. Dzięki zajęciom mam możliwość "osłuchania się" z różnymi akcentami, co ze względu na częste podróże, jest dla mnie bardzo ważne."

24 Czerwca 2010, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Zajęcia prowadzone według Metody Direct, na które mam szczęście uczęszczać, są prowadzone zgodnie z przedstawionymi założeniami w opisie tej metody i spełniają moje oczekiwania. Pomagają w opanowaniu i przełamaniu się do słownego wyrażania swoich myśli. Najfajniejsze w tej metodzie są możliwości kontaktu z różnymi prowadzącymi, a co za tym idzie, z różnym sposobem mówienia (szybkością, akcentem itd.)"

10 Czerwca 2010, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Jestem bardzo zadowolona ze sposobu nauki w Szkole Archer z kilku powodów: - Można wybrać sobie kurs odpowiedni do własnego poziomu i własnych potrzeb. -Profesjonalni i bardzo mili lektorzy. -Szkoła daje możliwości dostosowania ilości godzin nauki, jest elastyczna i potrafi przystosować się do rzeczywistych potrzeb uczniów. -Lokalizacja Szkoły. -Dogodne terminy zajęć."

10 Czerwca 2010, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Jestem zadowolona z punktualności, poziomu, atmosfery panującej na zajęciach. Ian jest bardzo dobrym lektorem, trudno się nudzić na jego lekcjach. Zadaje bardzo ciekawe pytania (zaskakujące)- nie "trzyma się" dokładnie książki i to jest bardzo dobre i rozwijające. Pilnuje dokładnej (poprawnej) wymowy."

09 Czerwca 2010, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Kurs organizowany przez Szkołę jest odbierany przeze mnie bardzo pozytywnie. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, a lektorzy są bardzo profesjonalni. Zaletą jest możliwość prowadzenia konwersacji z nauczycielami o różnych akcentach, oraz to, że lektorzy zmieniają się co lekcję."

09 Czerwca 2010, Kraków

Dodano: 11.01.2013

"Lekcje nie są stresujące, ale przyjemne. Lektorzy mili, dowcipni, a przy tym profesjonalni. Lekcje zmuszają do mówienia. Przełamują bariery, przez ciągłe powtarzanie tematów łatwiej zapadają w pamięci słówka, gramatyka. Czuję się coraz pewniej w związku z tym."